WITAJ
W STREFIE KREATYWNEJ

ZAINSPIRUJ SIĘ I POPUŚĆ WODZE FANTAZJI!

Zainspiruj się kolorami, zachwyć perspektywami, a potem przeskocz na wyższe poziomy twórczych możliwości. Odtąd twórz zgodnie z własnym wewnętrznym kodem. Wykorzystaj do tego nowatorskie przybory otwarte na najbardziej niekonwencjonalne pomysły. Zaczynamy!

PASTELE DO TKANIN

Samodzielne ozdabianie ubrań jeszcze nigdy nie było takie proste!

Pastele do tkanin to akcesorium do tworzenia autorskich aplikacji na koszulkach, ekotorbach, czapeczkach, bluzach, workach oraz rozmaitych tekstyliach domowych, jak obrusy czy poszewki. Barwy można mieszać, rozcierać, cieniować. Pastele do tkanin to produkt idealny do tworzenia niepowtarzalnych prezentów, jak i spełniania zachcianek dziec. Do dzieła!

PĘDZELEK WODNY FRH

CZEKAJĄ NA TWOJE POMYSŁY I CHĘĆ ODREALNIENIA!

Pędzel ze zbiornikiem na wodę niezastąpiony podczas pracy twórczej z akwarelami, kredkami akwarelowymi, ołówkami czy pastelami. Intuicyjna obsługa ułatwia manewrowanie i eksperymenty plastyczne. To dlatego aquash bardzo szybko stał się popularny na całym świecie. Kompaktowy – można go wziąć ze sobą w plener, zastępuje wiele innych przyborów. Nieskomplikowany – woda dostaje się do końcówki poprzez delikatne ściśnięcie obudowy. Brush daje nieograniczone możliwości – wystarczy stworzyć szkic, a następnie rozmazać kolory za pomocą pędzelka, by uzyskać wodno-kolorowe efekty. Przezroczysta obudowa pozwala kontrolować ilość płynu w zbiorniczku. Waterbrush jest przyjemny w utrzymaniu czystości – pędzel zamaczamy pod wodą i gotowe!