PENTOOLS Marker kredowy - końcówka ścięta 4,3mm

SMW26-PRO4MX1EU

W ZESTAWIE KOLORY: CZERWONY, NIEBIESKI, ŻÓŁTY, BIAŁY 

Tusz podczas pisania daje efekt płynnej kredy 

Do stosowania na bardzo gładkiej i suchej powierzchni

Pigmentowany, mocno kryjący, bezwonny tusz  

Na bazie wody do  tymczasowego znakowania, łatwo zmazywalny 

Wykonany w 84% z materiałów przetworzonych 

O produkcie

Pentel Liquid Glass and Chalk Marker to marker do wycierania na mokro do stosowania na każdej gładkiej i szczelnej powierzchni. Po napompowaniu pisaka poprzez kilkukrotne przyciśnięcie końcówki do powierzchni, płynny tusz znajdujący się w środku może być używany do pisania na większości szklanych powierzchni i innych gładkich powierzchniach, takich jak   lustra lub tablice ceramiczne.  Po nałożeniu wysoko kryjący tusz na bazie wody daje efekt podobny do płynnej kredy, co pozwala na tworzenie efektów specjalnych przez użytkownika. 

Po wyschnięciu atrament jest odporny na warunki atmosferyczne na szkle. Wet Erase to marker do tymczasowego znakowania, który można usunąć bez pozostawiania śladów. Pentel Liquid Glass and Chalk Marker ma dwa rodzaje końcówek. Obracając końcówkę możesz uzyskać różna szerokość linii pisania. (Końcówka jest z jednej strony ścięta a z drugiej okrągła).

Idealny do stosowania na szkle (np. w salonach samochodowych lub usługach szklarskich), do ogłoszeń dla klientów i zastosowań dekoracyjnych w handlu detalicznym (np. na witrynach sklepowych), w hotelach i restauracjach (np. tablice menu) oraz w projektach domowych (np. kreatywna prace na oknach lub przedmiotach szklanych).

Ważne: Marker może pozostawić trwałe ślady na powierzchniach, które są porowate lub nie są w pełni gładkie. Należy pamiętać, że na foliach tablicowych mogą pozostać resztki markera. Zawsze najpierw przetestuj na niewidocznym obszarze.

Kod kreskowy

SMW26-PRO4MX1EU4016284345887

Koszyk

Koszt dostawy:

6,00 zł

Wartość zamówienia:

78,00 zł