02

LIS

2022

Produkty upominkowe – pomysł na prezent

Chcesz zrobić komuś niespodziankę i obdarować go niebanalnym podarunkiem? Szukasz pomysłu na prezent, który nie trafi na dno szuflady? Świetnie się składa, mamy dla ciebie kilka propozycji, które przypadną do gustu każdej kreatywnej duszy.

Zdaniem arteterapeutów twórczość – przez małe i duże «T» - ma dobroczynny wpływ na dzieci i dorosłych – obniża stres, rozwija wyobraźnię, pozwala wyrażać emocje, wpływa pozytywnie na koncentrację uwagi i sprawność motoryczną. Kreatywne artykuły plastyczne będą więc świetnym prezentem dla młodszych i starszych. Wręczając je, dajesz nie tylko konkretny przedmiot - taki jak zestaw do kaligrafii czy markery zdobnicze – ale też wszystko, co im towarzyszy, czyli radość, dobre samopoczucie i możliwość nieskrępowanego rozwoju.

Malowanie, kaligrafowanie czy zdobienie?

Produkty firmy Pentel doskonale nadają się na upominek. Zestawy do kaligrafii ucieszą wszystkich miłośników pięknego pisma, a także kultur azjatyckich. Precyzyjne pędzelki pozwolą na sprawne rysowanie liter i ideogramów. Z kolei markery zdobnicze umożliwią wykonywanie oryginalnych dekoracji na różnych materiałach, między innymi tekstyliach oraz szkle. Pastele olejne i suche przydadzą się do malowania barwnych portretów i krajobrazów.

Kreatywny prezent rozproszy nudę i sprawi, że obdarowana osoba znajdzie atrakcyjne zajęcie, a może nawet rozwinie prawdziwą pasję i talent!

Liczy się oryginalność

W obecnych czasach jesteśmy zalewani sztampowymi, nieciekawymi przedmiotami – nie pozwól, by prezent, który wręczasz bliskiej osobie był jednym z nich. Artykuły plastyczne już od dawna nie kojarzą się tylko z przedszkolem, sięgają po nie również dorośli, którzy chcą udekorować swoje otoczenie, stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Znasz to uczucie zadowolenia, kiedy uda ci się własnoręcznie zrobić piękną ozdobę? Podaruj to uczucie swoim dzieciom, rodzicom, znajomym lub partnerce/partnerowi. Ma ono postać produktów firmy Pentel, dostępnych w naszym sklepie internetowym z materiałami kreatywnymi.