02

KWI

2022

Marker kredowy – dekoracje na szybie

Rynek artykułów biurowych rozwija się w błyskawicznym tempie, co skutkuje pojawianiem się na rynku coraz to nowych produktów, które ucieszą nie tylko amatorów, ale i profesjonalistów. Wykonywanie prac artystycznych to hobby, które nie tylko pozwala się odstresować, ale też uwolnić pokłady kreatywności. Jednym z innowacyjnych produktów jest marker kredowy. Czym się charakteryzuje? Sprawdź!

Innowacyjny artykuł piśmienniczy

Wśród nowoczesnych przyrządów piśmienniczych, warto przyjrzeć się bliżej kredowym markerom. Są to pisaki do tablic szklanych i plastikowych, a także szyb. Już sama różnorodność, powinna zrobić wrażenie, bowiem jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż tradycyjna kreda do tablicy szkolnej.

Każdy marker tego typu działa na zasadzie nasączanych końcówek z wykorzystaniem bezwonnego tuszu pigmentowego. Na rynku znaleźć można te artykuły piśmiennicze o różnych kształtach końcówek, a także w pełnej gamie kolorystycznej. Ponadto jest łatwo usuwalny i nie pozostawia smug, co jest kluczowe dla osób, które za jego pomocą rysują dekoracje wielkanocne na szybie i nie tylko. Ponadto pisak ten jest prosty w użyciu, a przed każdym zastosowaniem, należy nim mocno potrząsnąć, by wymieszać tusz w zbiorniczku. Podczas tej czynności kredowy marker musi być zamknięty. Daje on ogromne możliwości co do tworzenia prac artystycznych na szybach mieszkań. Wystarczy rysować wzory, tworzyć ozdobne napisy, a gdy dekoracje, np. wielkanocne będą już nieaktualne, wystarczy zmyć je wilgotną ściereczką.

Piękne dekoracje na szybie

Poczuj wenę artystyczną i puść wodzę fantazji. Malowanie dekoracji wielkanocnych w oknie to tradycja, która swoją historię rozpoczęła w Holandii. Z roku na rok zyskuje popularność w innych krajach. Marker kredowy sprawdzi się do tego idealnie, by narysować na szybie zajączki, kury czy wielkanocne pisanki. Produkt jest także praktyczny, bowiem można szybko nanieść poprawki, wycierając konkretny element rysunku. Płynna kreda, która znajduje się wewnątrz markera została opracowana tak, by bezproblemowo używać jej na gładkich i błyszczących powierzchniach, takich jak szkło czy lustro. W ten sposób wykonane dekoracje wielkanocne nie zostaną w żaden sposób pominięte przez domowników, sąsiadów czy przechodniów.